תכנון ועיצוב אדריכלי

החל מתכנון הבית מחדש וחלקים ממנו.

הדמיות ממוחשבות ינתנו בהתאם לדרישת הלקוח.

 

אדריכלות פנים בדרום

אדריכלות פנים הינו מקצוע הצובר תאוצה בשנים האחרונות שכן הוא משלב בתוכו את תחום עיצוב הפנים יחד עם עיצוב כולל של מבנה החלל הפנימי של הבית/ המשרד.

 

מהי אדריכלות פנים?


אדריכלות פנים מתמקדת בעיצוב של החלל הפנימי של כל מבנה מגורים או מסחרי. מהפרטים הבסיסיים ביותר של חלוקת המבנה ליחידות מוגדרות של סלון, חדר שינה, פינת אוכל וכדומה ועד רמת עיצוב הפנים של בחירת וילונות, שטיחים, ריהוט, עציצים וטקסטיל שישתלבו בהרמוניה בעיצוב הכולל של הבית ויתנו לו את המראה אותו מעוניין בעל המקום להשיג.

 

כיצד ניגשים לאדריכלות פנים?


אדריכלות הפנים כוללת בתוכה תיאום בין האדריכל ובין הלקוח בנוגע לנקודות המפתח החשובות ללקוח בבית ובהצעות לפתרונות אפשריים מהצד האדריכלי של העניין. יש לקחת בחשבון מסגרת תקציבית, תשתית קיימת בבית וראייה כוללת של העיצוב הפנימי, הן מזווית הלקוח והן מזווית איש המקצוע.

ההליך כולל במקרים רבים שירטוטים מפורטים ואיורים של תוכניות העבודה במקום, ועד הדמיות תלת מימדיות של המקום כפי שייראה לאחר העבודה. לפני שניגשים לביצוע, מקבלים את אישור הלקוח.

 

אדריכלות פנים למבנה קיים או חדש?


כאשר מדובר בבניית מבנה חדש רצוי ביותר לשכור את שירותיו של אדריכל פנים מתחילת העבודה על מנת ליצור מבנה שתואם את רצונו של הלקוח מבחוץ ומבפנים עוד מהשלב הראשון, שכן הדבר יכול לעזור לממש את חלומותיו של הלקוח ביתר קלות ומבעוד מועד.

 

כאשר מדובר על מבנה קיים שרוצים לרענן אותו בעיצוב הפנים, מדובר במקרים רבות באילוצים קיימים שיש להתמודד עימם ולקחת בחשבון את המגבלות שהם יוצרים.

אדריכלות פנים אפשרית בכל שלב ורצוי לקבל ייעוץ בנושא עוד בשלבים הראשונים של כל בניה או שיפוץ במבנה. חשוב להתרשם מתיק עבודות של אדריכל הפנים ולמצוא כימיה וראיה מחשבתית זהה בנוגע לפרויקט המדובר.


Copy of IMG_2212
p4300457 custom
Copy of IMG_2401
316966_102703636506369_470272742_n medium